Agenti asigurari obligatorii

Pfa Dodenci Adina

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Spartan Agent de asigurare, in colaboare cu societatea nr 1 in asigurari de locuinte: Astra Asigurari, angajaza part-time/full-time agenti pentru intermedierea asigurarilor de locuinte.
Toate locuintele trebuie sa fie aibe incheiata o asigurarare obligatorie conform legii 260/2008.
Consultantul trebuie sa se aiba in vedere:
- promovarea portofoliului de produse ale companiei;
Program foarte flexibil.

CERINTE

- abilitati de comunicare interpersonale, capacitate de coordonare, organizare si planificare, dinamism, flexibilitate, initiativa, spirit de echipa;
-cunostinte operare PC (MS Office)
-experienta in vanzari reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu fix + comision
- Posibilitati reale de promovare si lucrul intr-un mediu profesionist si dinamic.
- dezvoltarea abilitatilor de lider;
- experienta in domeniul financiar;
- excursii;
- dezvoltare personala si profesioanala;

DESCRIEREA FIRMEI

Firma este infiintata de 5 ani.