Agent vinzari asigurari

aida broker de asigurare srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Broker de asigurari , recruteaza in sistem colaborare, cu contract de colaborare legal, persoane din orice localitate , care vor sa-si rotunjeasca veniturile lucrand in domeniul asigurarilor. Colaboram cu aproape toate societatile de asigurari. Cautam colaboratori in toate zonele tarii.

Beneficii oferite:
Suport in dezvoltarea propriei afaceri (in calitate de persoana fizica independenta sau juridica)
Beneficii financiare (comisioane atractive, bonusuri)
Program de lucru flexibil.
Suport logistic si operational, suport in activitatea de ofertare si vanzare (platforma vanzari, asistenta unei echipe dedicate, materiale suport vanzare si marketing, etc)

Echipa noastra este in continua dezvoltare. Daca iti doresti o cariera in domeniu, trimite-ne CV-ul tau

CERINTE

Se discuta la fata locului. Cautam colaboratori in toate zonele tarii.

BENEFICII OFERITE

Cautam colaboratori in toate zonele tarii. Oferim training.

Broker de Asigurare, contracte de reprezentare cu majoritatea Companiilor de Asigurari din Romania.