agent vanzari

Astera Design Construct

Job expirat

RESPONSABILITATI

- munca de teren
- prezinta si promoveaza produsele si serviciile companiei
– identificarea si contactarea potentialilor clienti;
– negocierea si incheierea contractelor;
– extinderea portofoliului de clienti;
– o buna evidenta a comenzilor si urmarirea platilor;
– rezistenta la stres si program prelungit
– redacteaza rapoarte zilnice legate de clientii cu care a semnat/nu a semnat contract
- prospecteaza piata si studiaza concurenta.

CERINTE

- Experienta in vanzari - prezinta avantaj exp. in industria publicitara
- Abilitati de comunicare si negociere
- Prezenta agreabila, rezistenta la stres
- Cunostinte de operare PC
- Posesor permis de conducere – categoria B

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv + comision vanzari

productie publicitara -- confectionare casete luminoase, reclame, elemente de semnalizare indoor - outdoor, decorari auto si vitrine, standuri expozitionale, obiecte personalizate, amenajari magazine, mobilier comercial, carduri pvc, print indoor - outdoor, POSM, conceptie /design grafic, tiparituri, proiecte speciele