Agent vanzari

S.C. P.O.P.-I. S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea targetului de vanzari stabilit in conformitate cu politica de vanzari a firmei.

CERINTE

- Realizeaza planul de vanzari.
- Prezinta si promoveaza direct serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti.
- Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a serviciilor in zona in care actioneaza.
- Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora.
- Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti.
- Urmareste incasarea facturilor si face propuneri pentru acordarea de eventuale discounturi sau amanari de plata pentru clientii fideli.
- Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri semnificative pentru depasirea target-ului.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de pe piata pazei si a securitatii.