Agent vanzari web design

S.C. Dualvalcost Solution S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal trebuie sa dispuna de abilitati de comunicare, negociere, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.

CERINTE

- Abilitati de comunicare, prezentare si organizare;
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
- Mentinerea relatiilor cu clientii pentru fidelizarea acestora;
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti;
- Disponibilitate la deplasari la sediul clientilor pentru negocierea/semnarea contractelor;
- Posibilitatea de a acumula cunostinte tehnice strict necesare desfasurarii activitatii;
- Atitudine pozitiva;
- Experienta in operare PC

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision din vanzari
- Bonusuri lunare pentru performanta
- Posibilitate de avansare
- Program de lucru full time

Dualvalcost Solution este o companie de web design si consultanta IT ce se adreseaza atat persoanelor fizice cat si juridice, oferind servicii profesionale in realizarea siteurilor web profesionale si promovare online