Agent Vanzari - Transport

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea portofoliului existent de clienti si dezvoltarea acestuia pe zona alocata;
- Negocierea, incheierea si urmarirea contractelor;
- Realizarea obiectivelor de vanzări predefinite si de venituri;
- Pregatirea si prezentarea de propuneri - servicii pentru marile corporatii;
- Sprijinirea dezvoltarii de vanzari in alte unitati de afaceri ale grupului din Europa si Africa;
- Asigurarea unui nivel ridicat de satisfactie al clientilor;
- Urmarirea evolutiei pietei;

CERINTE

- Experienta in vanzari servicii minim- 2 ani – de preferat in industria de transport;
- Cunoasterea obligatorie a doua limbi straine: franceza si engleza, sau franceza si o alta limba de circulatie internationala: rusa, germana etc.
- Permis de conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

- Salarizare atractiva parte fixa + Comision din vanzari la incasare;
- Masina + telefon + laptop de serviciu
- Concediu si alte beneficii legale care rezulta din raporturile de munca

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!