AGENT VANZARI TG. MURES/CLUJ/BRASOV/BUCURESTI/PIATRA/PITESTI

SC PROMO DESIGN CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități principale :

- Promoveaza produsele companiei pe piata;
- Dezvolta si gestioneaza portofoliul de clienti;
- Efectuarea de vizite la clienți dupa un program avizat de superiorul direct;
- Preluarea și avizarea comenzilor clienților, acordarea de discount-uri sau alte facilități, cu respectarea politicii comerciale a firmei;
- Ofera consultanta clientilor referitor la produsele si serviciile solicitate;
-Urmarirea încasării facturilor emise pentru clienții din zona alocată;
- Este responsabil cu realizarea obictivelor de vanzari trimestriale si anuale;
- Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata.

CERINTE

Cerinte
- Bune abilitati de comunicare;
- Usurință în inițierea și dezvoltarea relațiilor interpersonale;
- Orientare spre rezultate;
- Disponibilitate pentru un post cu activitate 100% de teren, dinamică;
- Experiență minim 2 in domeniul materiale de constructii si amenajari interioare.
- Minim studii medii (diploma de bacalaureat);
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Masina de serviciu
Telefon de serviciu