Agent vanzari servicii telefonie fixa si TV

OPTIMA SOLUTIONS SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cum arată o zi la Optima?
• Identifici nevoile clienţilor şi menţii standardele de calitate;
• Vinzi servicii de telefonie fixă, TV şi internet clienţilor existenţi;
• Oferi informaţii corecte referitoare la produsele şi serviciile promovate;
• Îţi ȋndeplineşti obiectivele lunare individuale şi de echipă;
• Participi activ la îmbunătăţirea proceselor de lucru;
• Căştigi concursurile din cadrul echipei din care faci parte.

CERINTE

Dacă te regăseşti în descrierea de mai jos eşti potrivit pentru noi :

• Vrei să ȋncepi o carieră ȋn vânzări, chiar dacă NU ȋţi acordă nimeni sansa pentru ca ai 0 experienţă;
• Îţi place să vorbeşti la telefon;
• Eşti bun în comunicare şi negociere;
• Eşti ambiţios, pozitiv şi relationezi uşor cu oamenii;
• Lucrezi bine în echipă;
• Organizarea, inovaţia şi orientarea către client sunt punctele tale forte;
• Eşti persoana care se implica 100% în ceea ce face;

BENEFICII OFERITE

• Un program flexibil, part time/full tine in intervalul 10:00 – 20:30 de luni până vineri;
• Salariul fix ȋncepănd cu 1300 lei ȋn functie de experienţă, bonuri de masă şi posibilitatea de a-ţi mări considerabil veniturile prin bonusuri;
• Dinamism şi competitivitate într-o atmosfera de lucru plăcută;
• Acces la training-uri de specialitate si formare continuă;
• Evenimente interne, concursuri motivaţionale, activităţi împreună cu echipă;
• Transparenţă şi corectitudine.

BUCUREŞTI: Locaţie aproape de staţia de metrou Pipera: B-dul Dimitrie Pompeiu, nr. 10A, bl. Conect 1, etaj 3, modul 2, camera 1, sector 2.
IAŞI: Locaţie ȋn centru, lăngă Mall Palas, str. Palat nr. 11, Cladirea BCR, Etaj 2

Established in 2010, Optima Solutions Services offers complete contact center solutions with a high level of competence. Owned jointly by Next Capital and North Bridge Capital Partners our company continues it's rapid growth and development and we are seeking high quality people to join our team. At Optima, our colleagues are the most important asset; we reward effort, results and initiative. As part of our team you will have the opportunity to self-develop in a very dynamic, people and team oriented company building together the Optima Experience.