AGENT VANZARI SERVICII MEDICALE

STANDARD MED PLUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

CENTRUL MEDICAL STANDARD MED, SITUAT LANGA BISERICA ARMENEASCA, ANGAJEAZA AGENT VANZARI SERVICII MEDICALE

ATRIBUTII:
- Promovarea serviciilor medicale, mai ales medicina muncii
- Dezvoltarea portofoliului de clienti
- Mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora
- Intocmirea si transmiterea de rapoarte periodice

CERINTE
- Experienta in vanzari
- Disponibilitate pentru munca de teren
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Permis de conducere cat. B

BENEFICII:
- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru tanar si dinamic

Scopul nostru este profesionalismul, promptitudinea si orientarea catre beneficiari

Persoanele interesate pot trimite CV si la adresa de email mihaeladavidescu@yahoo.com sau pe office@fisamedicala.info

CERINTE

PERSOANA DINAMICA, PERSUASIVA, CORECTA, SOCIABILA, DESCHISA CATRE NOU, CU EXPERIENTA

BENEFICII OFERITE

SALARIU ATRACTIV

DESCRIEREA FIRMEI

CENTRU MEDICAL PRIVAT