Agent Vanzari Servicii de Paza si Protectie

CREATIV SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea clientilor, cerintelor pietei si concurentei
- Contactarea potentialilor clienti, promovarea solutiilor si serviciilor companiei
- Prezentarea de solutii bazate pe serviciile prestate de companie
- Sustinerea ofertei, negocierea conditiilor contractuale, vanzarea serviciilor companiei catre clienti
- Realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si specific
- Identificarea de noi oportunitati pentru dezvoltarea mediului de afaceri
- Stabiliea unei interfete optime intre beneficiari si companie
- Intocmirea si raportarea situatiilor de activitate

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in vanzari de servicii de securitate poate constitui un avantaj
- Experienta in vanzari: minim 2 ani
- Persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu deadline-uri stricte
- Abilitati de comunicare, prezenta placuta (tinuta si limbaj), perseverenta, disponibilitate de lucru pe teren, dorinta de a avea succes si a promova
- Abilitati de organizare, planificare
- Orientare spre obtinerea rezultatelor
- Spirit de echipa
- Bun vanzator si negociator cu spirit de convingere
- Seriozitate si consecventa in activitate
- Motivat de rezultatele obtinute
- Tinuta ireprosabila si prestanta
- Flexibilitate si disponibilitate pentru deplasari pe teren
- Gandire conceptuala si analitica, capacitate de sinteza
- Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

- Pachet financiar atractiv - negociat in urma interviului
- Bonusuri in functie de rezultatele obtinute pentru obiective lunare, trimestriale si specifice

CREATIV SECURITY este o companie de paza si protectie nascuta in Galati, ce a capatat in scurt timp increderea clientilor prin calitatea serviciilor si prin profesionalismul personalului din cadrul acesteia. Cu capacitati logistice, la inceput locale, evoluand rapid, in prezent putem oferi serviciile noastre atat in Bucuresti cat si in orice alt oras al tarii.
CREATIV SECURITY este o companie formata si condusa de oameni specializati in domeniul managerial, si de profesionisti cu o bogata experienta in domeniul securitatii. Succesul si puterea se bazeaza in primul rand pe calitatea serviciilor asigurate. O caracteristica importanta a conducerii companiei este aceea ca se preocupa permanent de coordonare, organizare si controlul calitatii serviciilor.
La CREATIV SECURITY angajatii sunt selectati riguros, avand ,,carti de vizita” foarte bune. Agentii sunt calificati profesional, atestati de Politie, practicanti sau fosti practicanti de sporturi de contact si gata oricand sa intervina si sa rezolve orice situatie. Compania asigura personal calificat pentru activitati de tip Paza si Protectie, cu efective umane, precum si logistica si echipamentul necesar fiecarui obiectiv.
CREATIV SECURITY vine in sprijinul persoanelor fizice si juridice in a oferi ,,siguranta pentru toti’’cu o gama diversa de servicii. Pachetul de servicii se adreseaza unei game largi de beneficiari: obiective industriale, comerciale, culturale, manifestări sportive si concerte, locaţii de agrement (cazinouri, cluburi, restaurante , discoteci , cafenele), complexuri rezidenţiale, case individuale, etc. si cuprinde urmatoarele elemente:
Consultanta de specialitate pe probleme de securitate;
Paza si protectie cu agenti prin personal specializat si atestat;
Monitorizare si interventie rapida;
Servicii de securitate pentru evenimente;
Garda de corp;
Paza si insotire transport valori;
Monitorizarea imaginilor video pe perimetru;
Echipaje de interventie rapida, care sunt folosite in cazul unor situatii speciale, la solicitatrea agentilor dispusi in obiectiv.
Compania detine un parc auto, care ii asigura un grad ridicat de operabilitate si mobilitate in prestarea serviciilor catre clienti. Parcul auto conţine atat vehicule de mare putere – pentru a escalada obstacole specifice anotimpurilor reci si cu precipitatii (zapada, noroi) si pentru a patrunde in zone greu accesibile (periferii, strazi neasfaltate etc.), cat si vehicule usoare – pentru zone inguste sau trafic aglomerat.