Agent vanzari - reprezentant comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Interactionezi in mod direct cu clientii in scopul promovarii si incheierii de contracte furnizare gaze naturale, precum si a serviciilor conexe;
• Stabilesti zilnic intâlniri cu clientii existenti si potentiali, pentru negocierea si incheierea de noi contracte;
• Promovarea imaginii si reprezentarea companiei in conformitate cu standardele actuale;
• Raportarea zilnica, directa a activitatii avute pe teren catre managerul direct.

CERINTE

• Iti place sa interactionezi si sa cunosti oameni noi;
• Ai abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
• Iti place sa fii o persoana proactiva, pozitiva si dinamica, (activitate de teren - 90% din timp)
• Stii cum sa valorifici oportunitatile de vânzare;
• Organizarea, persuasiunea si orientarea catre client sunt punctele tale forte;
• Ai acumulat experienta în vânzari sau iti doresti sa incepi o cariera in vânzari.

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix, comision din vanzari; (nu se limiteaza castigurile);
• Bonuri de masa, bonusuri de performanta;
• Un loc de munca placut, stabil si sigur, un domeniu de viitor;
• Oportunitatea de a-ti dezvolta o cariera în vânzari si de a creste profesional alaturi de noi;
• Acces la training-uri de specialitate si formare continua;
• Un program flexibil, care tine cont de nevoile tale, part time sau full time;
• Posibilitatea de a promova in cel mai scurt timp;