agent vanzari / project manager

Insight FLOOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii de vanzari pe zona alocata, pentru realizarea obiectivelor privind dezvoltarea continua a afacerii, la standardele de calitate ale societatii;
Participarea la negocierea contractelor cu clientii; ofera expertiza si suport tehnic acestora;
Incheierea contractelor de vanzare-cumparare si prestari servicii;
Monitorizarea desfasurarii contractelor;
Se preocupa de/si raspunde de incasarea integrala a debitelor conform contractului;
Coordonarea echipelor de montaj pentru proiecte.

CERINTE

Candidatul ideal:

* Studii superioare
* Cunostinte solide MS Office;
* Cunoastere porogram Autocad - reprezinta un avantaj;
* Permis categ. B;
* Experienta anterioara minim 2 ani in vanzarea materialelor de constructii, amenajari interioare, in general dedicate pardoselilor-reprezinta un avantaj;
* Dinamism, flexibilitate, capacitate decizionala, orientare catre rezultate, bun negociator