Agent vanzari produse publicitare

sc Hobb Advertising SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
- Stabileste prioritati
- Realizarea si prezentarea bugetelor esimative catre client
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Realizarea documentelor interne specifice (Creative brief, Fisa de comanda, etc.);
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti

CERINTE

- Experienta obligatorie in domeniu.
- Spirit practic, spontaneitate, organizat
- Abilitati de comunicare si negociere
- Rezistenta la stres
- Punctualitate
- Cunostinte de operare PC (Office, Corel, Adobe)

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Salariu + comision in functie de rezultate

Productie Publicitara. Tipar, Print indoor, Serigrafie, Tampografie, Colantari...