AGENT VANZARI PRODUSE ALIMENTARE- SPECIALIZAT MASLINE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

SOCIETATE COMERCIALA - UNUL DINTRE CEI MAI IMPORTANTI IMPORTATORI SI DISTRIBUITORI DE MASLINE LA NIVEL NATIONAL, ANGAJEAZA AGENT VANZARI, IN URMATOARELE CONDITII:
- capacitate de organizare si analiza;
- abilitati de comunicare foarte bune;
- persoana activa, energica, cu viteza de reactie;
- orientat catre client;
- persoana responsabila, spirit de echipa;
- permis de conducere cat. B;

CERINTE

CERINTE:

- experienta relevanta in vanzari MASLINE
AVANTAJ : portofoliu de clienti in domeniu - vanzari masline vrac si ambalate
- cunostinte de ofertare, comenzi, incasari la termen;
- cunostinte de baza in negociere;
- cunostinte minime PC (Word, Excel, e-mail);

ATRIBUTII:
- contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia;
- promovarea produselor firmei catre clienti;
- asigura recuperarea debitelor aferente clientilor din portofoliu;
- raportari catre superiorul direct;

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
- salariu fix si comision
- telefon si masina de serviciu.
- stabilitate