Agent Call Center / Operator telesales / Agent vanzari prin telefon

TELBRIDGE SP.ZO.O. KIELCE POLONIA SUCURSALA BUCURESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face?
- vanzări prin telefon catre o baza de date existenta si campanii de promovare;
- vei completa atmosfera plăcuta a unui loc de muncă nou!
Dacă ceea ce cauţi este:
- o muncă interesantă cu un orar de lucru accesibil,
- un salariu bun, plătit mereu la timp,
- lucrul cu o echipă dintr-un call center aflat in continuă dezvoltare,
Atunci acesta este un job pentru tine!

CERINTE

- sa ai cel putin o diploma de Bacalaureat;
- sa fii motivat, responsabil si hotarat sa te dezvolti permanent;
- spontan, sociabil, deschis, un bun ascultator;
- dornic de comunicare, de contactarea clientilor prin intermediul telefonului;
- experienta in vanzari poate reprezenta un avantaj dar nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv: 9,5lei pe ora lucrata + bonus pe fiecare vanzare efectuata;
- contract individual de munca declarat;
- o calificare profesionala recunoscuta si foarte cautata;
- program flexibil 9:00-17:00 / Luni - Vineri (FULL-TIME sau PART-TIME) ;
- traininguri specializate, platite (ex: vânzări, produse bancare);
- o atmosfera si un mediu foarte plăcut de lucru;
- acces la premii si concursuri periodice;
- colaborarea cu team leaderi tineri, manageri calificaţi, o echipa vesela si unita;
- sanse reale de avansare in functie de performante;
- o locaţie foarte bună.

Telbridge este o firmă specializată in outsourcing pentru procesele de vanzare in sectoarele business-to-customer și business-to-business. Angajamentul nostru și procesele operaționale de succes ne clasează in topul angajatorilor din Polonia, unde avem in momentul de faţă 7 sedii in 6 orașe diferite. Suntem hotăriţi ca filiala deschisă in Romania să se ridice la aceleași standarde și să ofere colaboratorilor un loc de muncă de dorit!