Agent vanzari prin telefon

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

UPA Solutions recruteaza agent vanzari prin telefon pentru unul din clientii sai, pentru orasul Bucuresti.

- Indeplinirea sarcinilor legate de vanzarile prin telefon;

- Realizarea targetului de vanzari;

- Oferirea de asistenta clientilor care manifesta interes vizavi de produsele achizitionate;

- Cooperarea pentru rezolvarea neclaritatilor sau neregulilor vizavi de vanzarile prin telefon si

tratarea lor cu maxima seriozitate;

- Cooperarea cu clientul pentru rezolvarea cererilor acestora si informarea superiorilor despre

acestea;

- Oferirea de informatii si servicii clientilor;

- Cooperarea cu superiorii pentru indeplinirea sarcinilor zilnice;

- Indeplinirea altor sarcini atribuite de catre

CERINTE

Candidat ideal:

- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;

- Abilitati de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor;

- Atitudine pozitiva, pro-activa, orientata catre client si rezolvarea concreta a solicitarilor;

- Capacitate de invatare rapida si de a realiza mai multe sarcini simultan;

- Experienta in lucrul cu calculatorul (MS Office).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial complet format din:

- salariu fix+bonuri de masa

- comision in functie de performantele personale

- Loc de munca stabil si interactiv;

- Posibilitati reale de promovare;

- Consiliere in cariera;

- Implicarea in proiectele noastre organizationale;

- Mediu tanar de lucru, placut si motivant, 80% din angajati sunt studenti;

- Program flexibil 8h/ 6h/ 4h;

- Diploma „Agent Vanzari”, obtinuta in urma trainingurilor sustinute cu formatori acreditati in

domeniu;

- Activitati de relaxare: team buildinguri, competitii sportive, aprecierea publica si individuala

a rezultatelor etc;

- Cursuri de dezvoltare personala si profesionala.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro