Agent vanzari Parafarmaceutice

Best M

Job expirat

RESPONSABILITATI

Formarea, dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari si incasari stabilite;
Cunoasterea, promovarea si comercializarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;

Negocierea, incheierea si urmarirea contractelor incheiate;

Intocmirea rapoartelor de vanzari si incasari (lunare sau la cerere);

Activitati de organizare, planificare si urmarire a proiectelor;

CERINTE

Experienta minima 3 ani in vanzari;
Disponibilitate pentru un post cu activitate de teren ;
Cunostinte de operare in Microsoft Office (Word, Excel) si Internet;

Permis de conducere categoria B;
Abilitati de comunicare, negociere, usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;

Abilitati de organizare, analiza si planificare;

Persoana entuziasta si perseverenta;

Disponibilitate pentru asimilare de informatii noi;
Proactivitate si orientare pe rezultate, corectitudine si punctualitate

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si comision in functie de rezultate;

Masina de serviciu, telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

Parafarmaceutice