Agent Webshop - site produse sanitare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam urgent asistent marketing pentru vanzare online (webshop) a produselor sanitare si mobilier pentru bai si bucatarii.

Responsabilitati:

Promovarea si vanzarea serviciilor online;
Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti
Realizarea targetului stabilit saptamanal/lunar;
Participarea activa cu propuneri si idei in sedintele din candrul companiei;

CERINTE

Candidatul ideal:

Cunostinte promovare produse in mediul online
Cunostinte navigare web
Persoana motivata sa atinga obiectivele stabilite;
Organizat, ambitios, perseverent si de incredere;
Comunicare excelenta si putere de convingere;
Dornic sa invete lucruri noi intr-o maniera accesibila;
Motivat sa castige mai mult prin performantele proprii;
Participa la conferinte si evenimente convocate de companie;
Experienta in vanzari nu este obligatorie dar constituie un avantaj .

BENEFICII OFERITE

Contract de munca plus comision din vanzari
Posibilitati de promovare
Lucru intr-o echipa tanara si dinamica
Mediu placut