Agent Vanzari Online (Web Promoter) – Bucuresti – zona Piata Iancului

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Posteaza cele aproximativ 1500 de anunturi ale firmei in ziare electronice gratuite:
-Posteaza cele aproximativ 1500 de anunturi ale firmei in ziare electronice platite;
-Introduce produsele firmei in cataloage virtuale gratuite si platite;
-Monitorizeaza numarul de solicitari primite de la fiecare sursa in parte;
-Identifica noi surse de promovare a produselor firmei;
-Realizeaza traduceri de texte tehnice din limba engleza in limba romana.

CERINTE

1. Minim 6 luni experienta in cel putin unul dintre urmatoarele 3 domenii:
-domeniul relatii clienti sau
-domeniul auto sau
-domeniul vanzarilor (indiferent de produs).
2. O foarte buna cunoastere a limbii engleze (scris, citit, vorbit).

BENEFICII OFERITE

Descriere:

Activitatea se desfasoara la sediu. Programul de lucru este de 8 h/zi. Activitatea incepe la ora 9. Sediul este localizat in zona Piata Iancului. Se da proba de lucru. Firma se ocupa cu comercializarea de piese auto si cu servicii de montaj, realizate in cadrul atelierului propriu. Dotari: elevatoare, bancuri de probe, compresoare, birou administrativ. Firma dispune de personal calificat, este autorizata R.A.R. si are 5 ani experienta. Activitatea se desfasoara de luni pana vineri. Firma nu foloseste rezultatele probelor sustinute.