Agent vanzari online

Smartree Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

• Interactioneaza cu clientii pentru a le rezolva solicitarile si cerintele in conformitate cu procedurile interne;
• Promoveaza si vinde serviciile companiei, conform obiectivelor trasate de superior;
• Abordeaza clientii care doresc rezilierea contractului si propune oferte de servicii/ produse care sa corespunda cu nevoile identificate ale clientilor;
• Participa la imbunatatirea procedurilor interne.

CERINTE

• Studii medii;
• Cunostinte de operare a Microsoft Office si Internet;
• Abilitati de comunicare si vanzare.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- bonusuri de performanta;

Smartree, companie lider in Romania pe piata de salarizare si administrare de personal, a fost infiintata in anul 2000, are birouri in prezent in Bucuresti, Brasov, Pitesti, Timisoara si Constanta si ofera, de asemenea, cu succes, servicii de munca temporara si recrutare.

La baza serviciilor Smartree stau platforme proprietare de solutii software integrate, dedicate managementului resurselor umane.

Smartree este singurul partener in Romania al ADP - Automatic Data Processing (www.adp.com) si ofera ADP Streamline® pentru contractele globale care necesita procesare salariala locala.

In prezent, Smartree proceseaza 430.000 de angajati anual si are peste 150 de clienti, companii multinationale in cea mai mare parte, dar si firme cu capital romanesc. Smartree beneficiaza de experienta si expertiza a peste 80 de specialisti in salarizare, administrare de personal si de recrutare. Sloganul companiei, partener strategic al resurselor umane, sintetizeaza experienta in resurse umane si asigura importanta critica in calitate de partener in domeniul resurselor umane, in general, si de salarizare, in special.