AGENT VANZARI MAGAZIN PARTENER TELEKOM IN TINERETULUI,LACUL TEI,OTOPENI,BUFTEA

CEMADO TRADE INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa promoveze si sa vanda produsele in conformitate cu politicile si standardele companiei
-sa consilieze clientul si sa ii ofere solutia potrivita nevoilor sale
-sa aiba atitudine pozitiva, deschisa si orientata spre client pentru a obtine obiectivele vanzarii
-sa transmita clientilor incredere in calitatea produselor si serviciilor companiei
-sa ofere servicii de calitate pentru a creste imaginea companiei si a fideliza clientul
-sa respecte procedurile de organizare si tehnicile de vanzare ale companiei
-sa urmareasca obiectivele lunare si sa lucreze in echipa
-sa nu aiba lipsa de gestiune sau casierie
-sa intocmeasca rapoartele zilnice cerute de superiori
-sa utilizeze casa de marcat si sa lucreze cu banii

CERINTE

-sa fie o persoana serioasa, responsabila, onesta
-sa stie sa lucreze in echipa, cu numerar si casa de marcat
-sa detina cunostinte de calculator
-sa detina abilitati de comunicare dezvoltate, dinamism, rezistenta la stres
-cunostintele de contabilitate primara reprezinta un avantaj
-experienta in vanzari de minim 1 an constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
-bonuri cadou
-abonament lunar pentru servicii medicale private

COMPANIA, PARTENER TELEKOM ROMANIA DIN ANUL 2007, DETINE MAGAZINE RETAIL IN BUCURESTI SI ILFOV PENTRU SEGMENTUL REZIDENTIAL