AGENT VANZARI - CALL CENTER ( Telesales )

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana orientata spre performanta, sociabila si usor adaptabila intr-un colectiv tanar si dinamic ?
Iti place sa vinzi si sa ai sansa sa castigi prin propriile forte un venit net lunar care iti poate depasi asteptarile ?

CERINTE

Experienta anterioara intr-un call center;
- Constituie avantaj experienta in vanzarea de produse naturiste;
- Cunostinte minime Microsoft Office;
- Abilitati de comunicare prin telefon.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe durata nedeterminata ;
- Salariu de baza + comision + bonusuri lunare de performanta
- Toate veniturile ( salariu fix + comision + bonusuri ) sunt inscrise lunar in contractul de munca, reprezentand un
avantaj in obtinerea unui eventual credit bancar ;
- Siguranta locului de munca si respect fata de salariat ;
- Mediu de lucru modern si colectiv tanar ;
- Program de lucru flexibil, full time ( 8 ore ) sau part time ( 4 ore ) intre orele 08:30 - 17:00.
- Training de specialitate ;

Vor fi contactati numai aplicantii care corespund cerintelor. Nu vor fi luate in considerare aplicatiile postate de catre persoanele care nu intrunesc cerintele mentionate.