Agent vanzari/Business Developer

Automatic Solutions & Logistic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza si prospectarea permanenta a pietei, pentru identificarea de noi clienti;
Identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii;
Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu;
Promovarea imaginii si serviciilor companiei;
Negocierea si incheierea de contracte pe termen lung;
Mentinerea unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor;
Capacitate de asimilare rapida, respectarea deadline-urilor.

CERINTE

Studii superioare finalizate;
Experienta de 1-3 ani in vanzari produse si servicii catre clienti business;
Orientare catre client, proactivitate, auto-motivare;
Abilitati excelente de comunicare si vanzare;
Disponibilitatea si motivatia de a efectua vanzari pe teren;
Bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila;
Capacitate de analiza si sinteza;
Cunostinte de operare MS Office - (Word, Excel) nivel avansat prezinta avantaj;
Permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial fix plus sansa unui bonus corelat cu performantele;
Bonuri de masa;
Bonus vanzari.