Agent Vanzari B2B

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei si identificarea clientilor Horeca. Aria geografica de acoperire este Bucuresti si zonele limitrofe
- Prezentarea si promovarea produselor companiei catre potentialii cienti
- Negocierea directa a ofertei si conditiilor de colaborare cu clientii interesati
- Livrarea trainingurilor pe produs, atat pentru clientii noi, cat si pentru cei existenti
- Stabilirea de intalniri periodice cu reprezentantii clientilor pentru a primi feedback in privinta produselor si a colaborarii si identificarea de noi strategii de abordare ce ar putea contribui la imbunatatirea calitatii produselor
- Fidelizarea clientilor si crearea propriului portofoliu

CERINTE

- Persoana cu experienta in vanzari (minim1-2 ani), fiind foarte importante abilitatile de negociere si comunicare.
- Persoana autonoma, cu atitudine pozitiva si dornica sa invete lucruri noi. Prima luna de activitate este un training on job, noul angajat mergand la client impreuna cu colegii sai.
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat este un avantaj, dar cerinta obligatorie este nivelul intermediar de cunoastere al limbii engleze.
- Persoana comunicativa, cu spirit de echipa si initiativa.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix+comision
- Masina de servici
- Tichete de masa
- Bonusuri de performanta

Persons Romania recruteaza pentru clientul sau, o importanta companie ce se ocupa cu fabricarea si distributia de produse congelate de cofetarie si patiserie artizanala, Reprezentant Vanzari B2B, cu experienta de minim 1-2 ani in domeniu.