Agent vanzari B2B

Woopy Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea de potentiali clienti din ecommerce pentru prezentarea unei platforme online;
- Contactarea telefonica sau prin e-mail a potentialilor clienti si stabilirea de intalniri pentru prezentarea platformei;
- Prezentarea platformei cu profesionalism, explicarea tutorialului de utilizare pentru toate modulele, sublinierea beneficiilor aduse de utilizarea platformei.
-Incheiere contractelor

CERINTE

Experienta in vanzarile B2B constituie un avantaj
Abilitati excelente de comunicare si convingere
Persoana energica, persuasiva, cu atitudine serioasa, pozitiva;
Studii superioare sau medii
Abilitatea de a prezenta serviciul cu profesionalism

BENEFICII OFERITE

-Training asupra platformei, modulelor si modul de utilizare.
- Nu exista salariu fix, ci comision motivant per contract semnat.
(cu cat creste perioada pe care este semnat contractul, cu atat creste comisionul)
- Nu exista un program fix de lucru, fiecare agent isi face singur programul. Nu exista limita de ore de lucru, fiecare agent investeste timpul pe care il are la dispozitie. Fiecare agent lucreaza de acasa, iar atunci cand stabilieste intalnirile, le poate face la sediul companiei.
- Pot lucra si persoanele care au un job stabil si doresc sa isi mareasca veniturile.

Companie specializata pe serviciii de IT, ofera solutii complete de servicii online si digital.