Agent vanzari - automatizari - vanzare activa pe proiecte

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificare noi parteneriate in proiectele de constructii/reabilitari/amenajari in vederea promovarii produselor companiei.
- Cautarea activa a proiectelor de constructie dezvoltarea unei relatii pe termen lung cu arhitecti, proiectanti, antreprenori.
- Dezvoltarea retelei de distributie pe zona alocata (Bucuresti + Sud).
- Furnizare consultanta tehnica clientilor din portofoliul firmei dar mai ales si potentialilor parteneri.

CERINTE

• Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani
• Cunostinte si experienta in vanzari, in domeniul tehnic (procese de vanzare cu ciclu lung)
• Experienta in companii care distribuie profile din aluminiu pentru fatade reprezinta un avantaj
• Bune abilitati de comunicare si relationare
• Persoane proactive, orientate catre rezultat si capabile sa genereze relatii pe termen lung.
• Absolvent studii superioare - facultate cu profil tehnic sau economic
• Limba engleza nivel avansat
• Permis conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si comision, masina, laptop, telefon. Lucrul intr-un mediu profesionist.

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 190 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti >> http://goo.gl/CIDu0
Ce oportunitati de cariera oferim >> http://goo.gl/scNUH
Contact >> http://goo.gl/ZyX6d