Agent vanzari

Beofon

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea de produse neferoase ( cupru, alama, bronz, aluminiu)
- Intocmirea ofertelor, conform dispozitiilor primite
- Stabilirea unor bune relatii cu clientii in vederea cresterii nivelului de vanzari
- Intocmirea contractelor de vanzare si derularea acestora
- Urmarirea incasarilor de la clienti, corelarea creantelor cu valoarea comezilor preluate de la acestia
- Dezvoltarea si gestionarea cat mai buna a portofoliului de clienti

CERINTE

-Studii superioare
- Experienta minim 3 ani pe un post similar
- Limba engleza nivel avansat
- Permis de conducere categoria B
- Cunostinte operare PC (word, excel si soft de gestiune)
- Bune abilitati de comunicare , prezentare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa
- Asigurare medicala
- Masina si telefon de serviciu.

SC BEOFON SRL este o societate privată cu capital integral străin, înfiinţată în 1994, desfăşurându-şi activitatea în domeniile importului şi distribuţiei de materii prime şi materiale pentru industria metalurgică şi tipografică, precum şi al exportului de produse destinate industriilor chimică şi alimentară.
Domeniu de activitate :
• import si distribuție de neferoase - cupru, alamă, bronz, aluminiu, zinc și produse feroase - oţel galvanizat;
• import şi distribuţie de hârtie şi carton pentru industria tipografică şi de ambalaje;
• export de produse chimice organice și anorganice - amidon de porumb şi siropuri de glucoză