Agent Vanzari

Telcomest

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Telcomst SA angajeaza agent de vanzari pe Romania cu vechime in vanzari de minim 5 ani, pentru o linie de produse noi:

- ghiveci flori pentru gradina (peisagistica)

- ghiveci flori pentru amenajari interioare/exterioare

Se cauta persoane dinamice, responsabile, cu disponibilitate pentru deplasari in toata Romania

Cunosterea domeniului HORECA, gradina, mobilier gradina este considerata un avantaj.

Cunoasterea limbii italiene reprezenta un avantaj.

Permis auto cat B

Se ofera pachet salarial fix + comision.

Perioada de proba - 3 luni.

In perioada de proba se va utiliza autoturismul personal, cu toate cheltuielile de deplasare decontate.

CERINTE

cu vechime in vanzari de minim 5 ani,
permis conducere cat.B,

BENEFICII OFERITE

in functie de implicarea in atingerea targetului sunt oferite compensatii materiale
-bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Societate producatoare de articole din mase plastice.