Agent vanzari

LIFETIME ROOF SOLUTIONS SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti;
- efectuarea masuratorilor PE ACOPERIS!
- intocmirea ofertei de vanzare si prezentarea acesteia clientului;
- actualizarea bazei de date despre clienti;
- intocmirea de rapoarte privitoare la activitatea de vanzare;
- promovarea imaginii si serviciilor companiei;
- negocierea si incheierea de contracte cu constructorii si depozite
- mentinerea unor relatii profesionale apropiate cu clientii din portofoliul sau.

CERINTE

- persoana dinamica, cu initiativa si sociabila;
- bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila;
- cunostinte minime MS Office (Word, Excel);
- permis conducere cat. B;
- fara frica de inaltime;
- cunostintele tehnice sau experienta in domeniu constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv: salariu fix+bonusuri;
- masina de serviciu, telefon;
- mediu de lucru profesionist;
- traininguri, stabilitate, posibilitate de promovare;

LifeTime Roof Solutions SRL-D si-a propus sa intre pe piata din Romania cu solutii complete pentru acoperisuri, oferta noastra catre consumatori fiind ampla si variata, atat din punct de vedere al portofoliului de produse, cat si al celui de producatori. Principalii furnizori de materiale sunt: Ruukki, Wetterbest Bilka, Fakro, Gerard, Roll Grup, Novatik etc, Din gama de produse comercializate amintim: tigla metalica, ceramica, vulcanica, ferestre mansarda, usi de garaj, tigla metalica cu acoperire de piatra naturala etc.