agent vanzari

SOLMAR COMERT

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Identifica si contacteaza potentialii clienti in concordanta cu regulamentele interne
• Efectueaza vizite la acestia in vederea informarii cu privire la produsele promovate
• Identifica nevoile clientilor si propune solutii corespunzatoare
• Asista clientul la completarea documentatiei necesare in vederea analizarii dosarului
• Informeaza clientul despre decizia finala
• Obtine referinte si mentine relatia cu clientii pe intrega perioada de colaborare

CERINTE

• Comunicare persuasiva si interactiune cu oamenii
• Adaptabil si entuziast
• Usurinta de a se descurca in situatii de ambiguitate
• Capacitatea de analiza si sinteza
• Rezistenta si autocontrol in situatii de stres
• Orientat catre solutii, client si rezultatul final
• Disponibilitate pentru munca de teren ( peste 60% din timpul de lucru )

BENEFICII OFERITE

•Pachet salarial motivant , format din parte fixa si comisoane din vanzari in functie de performante.
•scolarizare gratuita din partea bancii
•concursuri

DESCRIEREA FIRMEI

COMERT/ SERVICII