Agent vanzari

SC GPA AUTOMATIZARE USI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant de vanzari pentru Bucuresti si jud. Ilfov,avand urmatoarele cerinte si responsabilitati:
- Obiectiv principal: Promovarea si vanzarea produselor companiei catre clienti
- Preluarea comenzilor de la clienti conform unui planning al vizitelor
- Efectuarea de incasari (cash) ale facturilor emise catre clienti
- Dezvoltarea portofoliului de clienti si dezvoltarea de relatii de parteneriat cu clientii
- Cunoasterea si monitorizarea permanenta a competitiei in zona alocata

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa dea dovada de seriozitate,perseverenta si loialitate.

BENEFICII OFERITE

-comision la vanzare
-decontare transport

Echipa GPA Automatizare usi este unic reprezentant a GPA SYSTEMS, Italia, producatori de accesorii porti automatizate si sisteme automate ptr acces rezidential, industrial, parcari si control acces.

Principalele produse  oferite sunt: emitatoare, lampi, accesorii de securitate, cutii de comanda, motoreductoare, precum si kit-uri de automatizare porti batante si culisante.