AGENT VANZARI

SC SEMINEE EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;

- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;

- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;

- Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative);

- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;

CERINTE

- dornic de a acumula cunostinte noi, de a se dezvolta si perfectiona pe plan profesional

- caracter intreprinzator

- perseverenta in urmarirea si atingerea unui scop

- dedicare in respectarea sarcinilor de serviciu

- dornic de a se afirma si de a promova

BENEFICII OFERITE

Dupa interviu

SC SEMINEE EXPERT SRL este o companie romaneasca, cu capital integral privat. Infiintata in anul 2007, firma dispune de o gama larga de produse si servicii de calitate pentru satisfacerea unui numar cat mai mare de cerinte venite din partea beneficiarilor. Activitatea companiei noastre are ca scop principal vanzarea de seminee si cosuri de fum.