Agent Vanzari

Zece si Fiii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor companiei catre clientii
- Realizarea obiectivelor lunare si anuale
- Asigurarea transmiterii de informatii corecte si complete referitoare la toate produsele
- Abordarea clientilor intr-o maniera care denota profesionalism
- Planificarea si efectuarea vizitelor la clienti
- Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor
- Mentinerea relatiilor cu clientii si cu potentialii clienti

CERINTE

- Absolvent studii superioare (constituie un avantaj finalizarea studiilor in cadrul Universitatii Politehnica)
- Experienta in domeniu
- Portofoliu clienti activi
- Capacitate de convingere si negociere
- Bune abilitati de comunicare
- Responsabilitate, constiinciozitate, punctualitate
- Persoana dinamica, rezistenta la stres
- Capacitate de planificare si organizare
- Spirit de initiativa, orientat spre rezultate si atingerea obiectivelor propuse
- Tinuta si prezenta impecabile
- Abilitati de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor
- Atitudine pozitiva, pro-activa, orientata catre client si rezolvarea concreta a solicitarilor

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Contract de munca pe o perioada nedeterminata
- Loc de munca stabil si interactiv, intr-un mediu de lucru tanar, placut si motivant
- Bonusuri in functie de rezultate
- Posibilitate reala de avansare
- Decontare transport
- Program fleibil
- Activitati de relaxare (ex: team buildinguri)
- Perfectionare profesionala continua
- Participarea la proiecte variate si dinamice

DESCRIEREA FIRMEI

test