Agent Vanzari

SELIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare de echipamente de masura (cantare electronice) si solutii de cantarire.
Ofertare, preluare si procesare de comenzi de la clientii finali.
Ofertare si livrare de echipamente prin reteaua nationala de distributie.
Prezentare de produse si solutii clientilor si distribuitorilor din retea.

CERINTE

Experienta minim 2 ani intr-un post similar sau aptitudini deosebite pentru vanzare.
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii si distribuitorii, atentie distributiva, simt pentru detaliu si intuitie pentru nevoile clientului.
Persona prezentabila, energica, motivata, gandire pozitiva, amabilila si eficienta.
Fara obligatii personale majore, dedicata obtinerii de rezultate cat mai bune in si din activitate.
Cunostiinte temeinice de limba engleza.
Cunostiinte operare PC.
Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Dupa integrarea in activitate se pot oferii tichete de masa iar in functie de rezultate castiguri suplimentare.

Vanzare, distributie si service echipamente fiscale, cantare electronice, taximetre, software pentru punctele de vanzare