agent vanzari

MARCU GHE. IOAN-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti in cautare de job?Vrei sa iti desfoasori activitatea intr-un mediu curat si un program flexibil?Alaturate echipei noastre.
Cautam tineri dornici de afirmare,sociabili,cu studii medii(cel putin),si capabili sa lucreze in echipa.
Salariu motivant +comisioane+bonusuri+Auto servici
CV-urilese pot depune pe mail
Acceptam si tineri care sunt in curs cu studiile

CERINTE

-bune abilitati in comunicare
-spirit de echipa
-persoane competititve
-varsta maxima 35 de ani

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant
-comisioane
-bonusuri
-masina de servici

Daca iti doresti un job in care performanta ta sa fie direct corelata cu venitul obtinut? Doresti sa- ti dezvolti o cariera in vanzari directe si sa ai parte de pregatire profesionala teoretica si practica in acest domeniul? Vrei sa castigi un comision de minim 100 lei brut pentru fiecare client nou abonat? "