Agent Vanzari

DESIGNFACE IT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Reprezinta compania in relatia cu clientii
2. Implementeaza politica de vanzari promovata de companie
3. Identifica potentialii clienti si estimeaza potentialul comercial si bonitatea acestora
4. Prezinta si promoveaza serviciile companiei utilizand metode de vanzare door to door, respectiv business to business
5. Initiaza incheierea Contractelor de vanzare cu noii clienti si se ocupa de mentenanta acestora

CERINTE

Aspect profesional business
Siguranta de sine, bune capacitati de comunicare
Capacitate de convingere, de persuasiune
Abilitati de negociere, spirit de echipa
Cunoastere limbii engleze
Responsabilitate, constiinciozitate
Orientare spre rezultate
Carnet conducere categoria B reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv si competitiv plus comisioane din vanzari
- Bonusuri de performanta
- Sanse reale de promovare intr-o companie stabila
- Program flexibil
- Telefon de serviciu
- Decontare transport

DesignFace IT este o firma tanara dar entuziasta avand ca principale activitati furnizarea serviciilor de web design, web development si gazduire web. Aceasta a luat nastere din dorinta de a oferi servicii de calitate tuturor celor care vor sa-si lanseze afacerea in spatiul virtual.