Agent vanzari

BGA RECUPERARI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea potentialilor clienti in vederea prezentarii ofertei companiei, negocierii si incheierii de contracte
Preluarea, dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti existenti
Construirea unei relatii profesionale cu clientii companiei
Intocmirea ofertelor personalizate pentru fiecare client in parte
Responsabil pentru incheierea de contracte care au ca scop atingerea obiectivelor de afaceri
Intocmirea situatiilor periodice de vanzari

CERINTE

Studii superioare finalizate
Persoana comunicativa si foarte ambitioasa, motivata de castig - abilitati de comunicare, relationare si negociere
Trebuie sa detina experienta relevanta in vanzari (minim 2 ani) de convingere si negociere
Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, Internet, Outlook)
Cunostinte limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Sansa de a deveni membrul unei echipe de vanzari intr-un domeniu care se afla intr-o continua dezvoltare
Cariera pentru persoane dinamice, motivate de dorinta de castig nelimitat si de dezvoltare personala si profesionala