Agent Vanzari

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Indeplinirea obiectivelor stabilite;
• Promovarea si vanzarea produselor companiei;
• Mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii existenţi;
• Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
• Transmiterea informatiilor relevante despre concurenta;
• Gestionarea marfurilor si a documentelor;
• Intocmirea rapoartelor de activitate la termenele stabilite.

CERINTE

• Experienta de minim 2 ani in vanzarea de produse tehnice catre clientul final/utilizator al produsului;
• Asumarea responsabilitatilor in sensul realizarii obiectivelor stabilite;
• Capacitate organizatorica, de planificare si urmarire a activitatilor zilnice;
• Bune abilitati de comunicare, relationare si negociere;
• Abilitati de lucru in echipa;
• Initiativa si orientare catre client;
• Cunostinte operare PC;
• Permis conducere categoria B.

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.