Agent vanzari

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza obiectivele de vanzari pe zona alocata;
- Realizeaza planul de vanzari stabilit: trimestrial si anual;
- Răspunde de realizarea planului de vânzări în zona acoperită.
- Prezinta si promoveaza direct produsele/serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii existenti si cei potentiali;
- Intocmeste si transmite periodic raportări privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri de piata, potentialii clienti;
- Propune planuri de acţiune în vederea creşterii vânzărilor şi a obţinerii de profit în zonă;
- Preluare activitati de project management.

CERINTE

- abilitati de comunicare si negocire;
- rezistenta la efort si stres;
- competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
- studii superioare, economic sau tehnic;
- cunoasterea unei limbi straine (engleza, italiana);
- conostinte de operare PC;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa;
- tichete cadou;
- laptop;
- telefon de serviciu

Comert cu mobilier, echipamente profesionale pentru segmentul HoReCa, frig comercial si industrial, rafturi comerciale si industriale, servicii de mentenanta si service.