Agent vanzari

S.C. PROENERG S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea produselor/serviciilor companiei; Identificarea de potentiali noi clienti; Mentine si dezvolta relatiile cu clientii existenti; Negociaza si incheie contracte; Asigura clientilor servicii de consultanta tehnica si pre/post vanzare; Participa intens si activ la realizarea obiectivelor calitative si cantitative ale echipei si la atingerea targetului de vanzari; Intocmeste rapoarte de activitate.

CERINTE

Persoana proactiva, cu initiativa, dornica sa aiba realizari; Capacitate de organizare, negociere si convingere; Seriozitate si integritate; Abilitati de comunicare si relationare; Experienta in vanzari sau disponibilitatea pentru adaptarea la acest tip de activitati; Cunostinte tehnice necesare pentru prezentarea si recomandarea produselor.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, bonusuri pentru praguri de performanta, masina de serviciu (in functie de rezultate), telefon mobil de serviciu Program: Luni-Vineri (8h/zi)

ProENERG va ofera distributie la nivel national si service profesional pentru generatoare de curent, utilaje de constructii, echipamente, scule electrice porfesionale, pompe de apa, motopompe, generatoare de curent si aparate de sudare.