AGENT VANZARI

SC BST BRISROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti atat pe orizontala, cat si pe verticala ( crestere numar de clienti, crestere produse cumparate de clientii existenti)
-Informarea clientilor potentiali despre produsele promovate de companie, preturile practicate, oferte speciale.
- Oferirea serviciilor de consultanta catre clienti in ceea ce priveste achizitionarea produselor companiei propunand cele mai bune solutii
-Negocierea conditiilor si termenilor contractuali
-Urmarirea indeplinirii de catre client a obligatiilor contractuale
-Mentinerea unei relatii bune cu clientii si urmarirea satisfactiei acestora

CERINTE

- experienta in vanzari minim 1 an - constituie un avantaj
- abilităţi de comunicare şi inter- relaţionare
- abilităţi de coordonare, planificare şi organizare
- buna orientare catre client si
obiectiv
- abilitati de negociere si putere de convingere
- loialitate si corectitudine.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, bonusuri, bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management .