Agent vanzari

SC MONOLITH-WELD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza portofoliului existent de client;
- actualizeaza baza de date de client potentiali si efectivi
- stabileste si participa la intalnirile cu clientii
- face rapoarte saptamanale/lunare asupra activitatii desfasurate
- Pastreaza un contact permanent cu clientii din zona de care raspunde si efectueaza vizite regulate la client pe teren cu scopul de a identifica noi oportunitati de vanzare.

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Experienta in vanzari de produse industriale - minim 1 an
- Abilitati excelente de comunicare si negociere
- Detinator permis de conducere categoria B si masina persoanala
- Disponibilitate pentru deplasari
- Cunostiinte de limba engleza
- Abilitati de operare MS Office
- Capacitate de invatare rapida

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Telefon mobil
- Mediu de lucru profesionist

DESCRIEREA FIRMEI

Import export consumabile sudura