Agent vanzari

Ando-Com

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- urmareste zilnic obiectivele de vanzari
- respecta regulamentele si politicile firmei
- promovarea si vanzarea produselor si serviciilor companiei
- prospecteaza piata, o evalueaza si identifica potentiali clienti
- formeaza o baza de clienti
- implementeaza strategiile de vanzari primite
- elaboreaza si implementeaza propriile strategii de vanzari
- colaboreaza profesionist cu celelalte departamente

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- persoana organizata, punctuala
- cunostinte tehnice in domeniul HVAC
- experienta in vanzari
- cunostinte de limba engleza
- permis de conducere categoria B
- abilitati de comunicare si negociere
- respecta procedurile de lucru stabilite

S.C. ANDO-COM S.R.L. Este o companie privata ,infiintata in anul 1991,avand ca obiect principal de activitate “Reparatii de instalatii frigorifice,climatizare,sanitare si electrice” cu sediul pe b-dul I.G. DUCA NR. 12,Constanta.
Dispunem de personal de specialitate experimentat cu o solida pregatire profesionala, ce urmaresc satisfacerea în totalitate a cerintelor clientilor prin serviciile de calitate prestate în folosul acestora.S.C. ANDO-COM S.R.L. are ca obiect de activitate:
Proiectarea instalatiilor
Comercializare echipamente Incalzire-Ventilatie-Racire
Instalarea
Punerea in functiune
Efectuare service in perioada de garantie si post-garanti