Agent Vânzări

MISSION INTERIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Să aibă cunoștințe de limba franceză ( vorbit, scris, citit ) nivel avansat, cunoasterea unei alte limbi străine poate fi un avantaj
Să aibă o atitudine pozitivă și să știe să zâmbească
Să învețe continuu, doar așa putem deveni fantastici
Să fie descurcareț și perseverent
Să se îmbrace frumos, imaginea lui suntem noi
Să fie creativ, să găsească mereu noi metode de vânzare
Să fie punctual în relația cu clienții și nu doar atât
Să-și respecte în fiecare zi calitățile

CERINTE

Să prezinte firma și să caute mereu clienți noi
Să întocmească planul de vânzări
Să formeze o bază de date care să conțină toți potențialii clienți ai firmei
Să contacteze potențialii clienți
Să ofere suport pe toata durata contractului
Să mențina relațiile cu clienții
Să stabilească intâlniri

BENEFICII OFERITE

Aplicație online pentru gestionarea afacerilor, un produs extrem de util accesibil și usor de folosit care crește productivitatea
Salariu fix
Bonusuri lunare in funcție de performanță
Comisioane atractive din vanzari
Laptop
Telefon
Posibilitatea de promovare în cadrul firmei

Firma noastra are ca domeniu de activitate principala activitati de recrutare a personalului pentru posturi sezoniere in Uniunea Europeana, autorizata de Ministerul Muncii ca agent de munca temporara, in conditile legii. Avem foarte mare incredere in activitatea noastra, iar dorinta de a evolua presupune formarea unei echipe care sa contribuie la cresterea si dezvoltarea personala si a companiei.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa noastra si te regasesti in descrierea colegului pe care il cautam te invitam sa aplici aici.