Agent turism extern

Romania Insight

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ organizarea de conferinte, seminari, team-buidinguri si grupuri turistice in strainatate;
¿ concepe in mod creativ solutiile turistice in functie de necesitatile/solicitarile clientului;
¿ este responsabil impreuna cu Account Managerul in livrarea solutiei optime catre client;
¿ urmareste si managerieaza desfasurarea intregului program ¿ fie prin prezenta directa la locatie, fie prin indrumarea partenerilor in a indeplini solicitarile clientului;
¿ stabileste contacte parteneri si furnizori;
¿ este responsabil pentru negocierile cu partenerii/furnizorii;

CERINTE

¿ Experienta minim 2 ani in turism extern;
¿ Experienta in organizarea de evenimente este un avantaj;
¿ Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor;
¿ Persoana pro-activa, orientata catre clienti;
¿ Prezenta agreabila, fire comunicativa, spirit de echipa, dinamic, integru;
¿ Atentie la detalii, persoana organizata;
¿ Studii superioare;
¿ Engleza fluent ;
¿ Cunostiinte PC;

BENEFICII OFERITE

¿ Salariu fix+comision, deplasari in strainatate, cursuri, mediul de lucru atractiv intr-o echipa tanara