Agent Turism

SC ROBOCLEAN CLEANING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati si sarcini: - Pregatirea ofertei si a pachetelor turistice la cererea clientilor (calcul tarife, oferte speciale) - Preluarea si efectuarea de rezervari, facturari si urmarire incasari / plati - Asistenta clienti - Emiterea de documente fiscale si documente de calatorie si urmarirea desfasurarii actiunilor -Efectuarea de rapoarte catre managementul companiei - Alte responsabilitati indicate de managementul companiei

CERINTE

-tanar absolvent
-cunostinte bune operare PC;
-cunoasterea sistemului de rezervari;
-limba engleza;
-cunostinte operare sisteme rezervari turism;
-rezistenta la stres;
-disponibilitate pentru program prelungit;
-persoana empatica, sociabila, amabila si politicoasa;
-persoana ordonata, riguroasa, cu capacitate foarte buna de comunicare;
Constituie avantaj experienta intr-un loc de munca similar.

DESCRIEREA FIRMEI

Tanara agentie de turism
PROMOVOM TURISM SI SERVICII DE CALITATE, CARE SA RASPUNDA NECESITATILOR SI EXIGENTELOR CLIENTILOR PRIN SERVICII LA CELE MAI RIDICATE STANDARDE.
CLIENTII BENEFICIARI AI SERVICIILOR NOASTRE, CA PARTENERI SI DIN ACEASTA PERSPECTIVA, NOI AVEM GRIJA CA SA FIE MULTUMITI ATA DE CALITATEA SI PROMPTITUDINEA SERVICIILOR NOASTRE DAR SI DE BENEFICIUL FINANCIAR PE CARE IL OBTIN COLABORAND CU NOI.