Agent turism

Incentive Insight

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ identifica noi potentiali clienti (firme care fac incoming in Romania);
¿ creeaza si dezvolta relatii cu clientii;
¿ evalueaza cerintele pietei, stabileste obiectivele de lucru;
¿ sprijina clientul in definirea necesitatiilor;
¿ concepe in mod creativ pachete turistice in functie de necesitatile clientului;
¿ este responsabil pt livrarea solutiei optime catre client ;
¿ urmareste si managerieaza desfasurarea intregului program turistic solicitat;
¿ stabileste contacte cu diferite companii partenere/furnizoare ;
¿ negocieri cu partenerii/furnizorii;

CERINTE

¿ Experienta 2 ani in incoming;
¿ Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor;
¿ Persoana pro-activa, orientata spre clienti;
¿ Prezenta agreabila, fire comunicativa, spirit de echipa, dinamic, integru;
¿ Atentie la detalii, persoana organizata;
¿ Studii superioare;
¿ Engleza + 1 lb circulatie internationala fluent (spaniola, italiana, franceza, germana);
¿ Cunostiinte PC;

BENEFICII OFERITE

¿ Salariu fix+comision, deplasari in tara si strainatate, cursuri, mediul de lucru atractiv intr-o echipa tanara

Îndeplinirea obiectivelor strategice ale oricarei companii implică creşterea vânzărilor, fidelizarea clienţilor şi motivarea angajaţilor. Factorul comun în atingerea acestor obiective îl reprezintă motivarea. Motivarea angajaţilor, a partenerilor şi a clienţilor. Aceasta este specialitatea noastră.

Experienţa în marketing, strategii de vânzare şi cunoaşterea provocărilor cu care firmele se confruntă ne permit să întelegem şi să eliminăm discrepanţele între promisiunile mărcii şi aşteptăriile clienţilor.

Proiectate diferit pentru fiecare client în parte, programele Incentive Insight îţi oferă soluţiile de care ai nevoie pentru corporate incentive, evenimente speciale, team-building şi promoţii.