Agent Turism

Project Travel Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal
- cunoasterea produselor turistice
- o buna cunoastere a limbii engleze
- experienta in vanzari, administrare conturi clienti (rezervari, confirmari, facturare, urmarire plati)
- foarte bune abilitati de comunicare si vanzare

CERINTE

- prezentarea si vanzarea produselor turistice
- efectuarea rezervarilor
- pregatirea documentelor aferente inainte si in timpul vanzarii (facturare, emitere documente fiscale si de calatorie)
- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si atragerea de clienti noi
- corespondenta cu clientii

Project Travel Consultants este parte a Grupului Sky Europe, o agentie de turism tour operatoare membra IATA cu experienta pe piata serviciilor turistice, avand in spate o echipa entuziasta cu pregatire profesionala in turism. Agentia comercializeaza servicii turistice individuale si de grup in tara si in strainatate, precum si servicii de ticketing.