Agent Transport Valori

SC G4S Cash Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transportarea fizica a sacilor cu valori de la/la autoblindata, alimentarea ATM-urilor, asigurarea securitatii autovehiculului si a continutului transportului;
- supravegherea si apararea zonei de incarcare-descarcare, nepermitand niciunei persoane sa se apropie de autospeciala de transport valori pe timpul operatiilor de preluare si manipulare a valorilor;
- pe timpul deplasarii de la un beneficiar la altul, trebuie sa supravegheze traseul si sa acorde o atentie deosebita pe tronsoanele din traseu pretabile la actiuni de jaf si deturnare a valorilor;
- preluarea si predarea sacilor cu valori de la/catre beneficiari, verificarea integritatii sacilor cu valori, a elementelor de siguranta si de identificare ale acestora

CERINTE

- cel putin studii medii absolvite (Liceu sau Scoala de arte si meserii);
- disponibilitate pentru un program de lucru in ture;
- integritate, responsabilitate, rezistenta la stres, dinamism, motivatie pentru munca;

BENEFICII OFERITE

- salarizarea intre 600 ron - 900 ron net;
- spor de vechime;
- munca suplimentara se compenseaza cu ore libere platite sau va fi platita prin adaugarea unui spor de 100%;
- salariatii care efectueaza munca de noapte beneficiaza de un spor la salariu de 25%, conform Legii nr. 53/2003 privind Codul Muncii;
- salariatii care beneficiaza de alte zile libere decat sambata si duminica vor primi un spor in cuantum de 1%;
- salariatii beneficiaza de un spor la salariul de baza de 100% pentru munca prestata in zilele de sarbatoare legala;
- echipament si uniforma ;
- angajatii cu rezultate deosebite sunt permanent luati in considerare pentru promovare pe pozitii superioare si majorari salariale;
- inscrierea la cursuri de calificare, formare si dezvoltare profesionala;
- instruiri de specialitate realizate cu profesionisti in domeniu;
- durata concediului anual de odihna este de 22 zile lucratoare;
- zile libere platite pentru evenimente familiare deosebite.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie prestatoare de servicii pentru sistemul bancar