AGENT TICKETING HOTELURI

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

– Efectuare Rezervari in sistemul Amadeus

– Urmarirea derularii actiunii turistice
– Intocmirea documentelor fiscale, contractului de prestare servicii turistice si a documentelor de rezervare.

CERINTE

experienta ticketing in sistemul Amadeus si / sau experienta operare rezervari hoteluri in sisteme online ale furnizorilor externi (GTA, Miki, Travco, Dertour, etc)- minim 2 ani
– foarte bune cunostinte de limba engleza (vorbit si scris);
– experienta minim 1 an in cadrul unei agentii de turism pe un post AGENT TICKETING
– cunostinte foarte bune de operare PC (Windows, MS Office);
– studii superioare sau medii;

Candidatul trebuie sa beneficieze de experienta ca agent de ticketing si turism, absolvirea cursurilor Amadeus Basic reprezentand un plus.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Mediu de lucru modern intr-un sistem profesionist

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!